• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Adana Güvenlik Sistemleri

Adana Güvenlik Kamera Sistemleri

Adana Güvenlik Sistemleri

Adana Alarm Kurulumu

Adana Alarm Kurulumu


Adana Alarm Kurulumu


Adana Alarm Kurulumu Olarak Yaptığımız Alarm Kurulumlarına 2 Yıl Garanti Sunmaktayız.
Firmamızın Yaptığı Her İş Uzman Ekibimiz İnce İşçilik İle Cevreye Hiçbir Zara Vermeden Alarm Kurulum İşlemini Yapmaktadır.


Alarm Paneli
Alarm sisteminin merkezidir. Tüm sistem bu panele bağlı olarak çalışır. Alarm paneli sistemin beynidir. Hırsızlık, yangın, gaz kaçağı, su baskını ve ambulans ihtiyacı durumlarında algılanan sinyalleri anında Alarm İzleme Merkezine iletir. Alarm İzleme Merkezi olaya müdahale ederek can ve mal kaybını önler.


Hırsızlık olaylarının artış gösterdiği günümüzde, güvenlik sistemleri kullanımı bir ihtiyaç haline gelmiş bulunmaktadır. Can ve mal güvenliğinizi sağlamak için satın almayı düşündüğünüz bir alarm sisteminin, kamera sisteminin veya yangın ihbar sisteminin size ne oranda güvenlik sağlayacağının belirlenmesi için güvenlik sistemi kurulacak yerin keşfinden başlanarak, montaj, eğitim ve teknik destek hizmetlerinin tamamının göz önünde bulundurulması gerekmektedir.

Alarm Paneli : Bir güvenlik sistemi alarm paneliyle başlar. Alarm paneli, güvenlik sisteminin beynidir ve merkezi bilgisayar gibi çalışır. Kablolu ve kablosuz modelleri vardır. Evinizin belirli yerlerinden çeşitli dedektörler alarm paneline bağlanır. Eğer güvenlik sisteminiz kuruluysa ve dedektörler herhangi bir problem algılıyorsa, alarm paneline bir sinyal gönderirler. Alarm paneli de otomatik olarak alarm merkezini arayarak durumun rapor edilmesini sağlar.

Şifre Paneli : Alarm sistemi ile ilgili tüm işlemlerin yapılabileceği üründür. (Alarmın devreye alınması, devre dışı bırakılması, programlama, şifreleme vb.) LCD ve LED li modelleri mevcuttur.

Hareket Dedektörü : Isı yayan belli bir hacimdeki canlının hareketini algılayan dedektördür Dedektörler korunan mekanda herhangi bir hareket olduğu zaman algılama yaparak alarm bilgisini panele aktarır. Evcil hayvan bulunan evlerde kullanılmak üzere tasarlanan, hayvan algılamayan modelleri mevcuttur.

Manyetik Kontak : Kapı, sürgülü kapı, pencere gibi hareketli cisimlere takılan bir üründür. Takılan yerin izinsiz açılması yani iki kontagın birbirinden 3 cm uzaklasması durumunda alarm sistemini harekete geçiri

Panik Butonu : Acil durumlarda “manuel” olarak basılarak alarm verilir.Panık butonu kullanılması durumunda alarm merkezine direkt olarak sinyal gider.

Siren : Alarm anında yüksek bir ses çıkararak çevredeki kişileri uyarır. Harici ve dahili modelleri bulunur. Harici modelinin mekanın dışına, görülebilecek bir yere yerleştirilmesi caydırıcılığı artırır. Kablosunun kesilmesi durumunda, monte edilen yerden sökülmeye kalkılması, kapagının açılmaya kalkılması veya yapılacak baksa sobotaj sekıllerınde mevcut aküsü devreye girer ve çalmaya devam eder.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret41060
Kredi Kartı Geçerlidir
Adana Güvenlik Sistemleri
Üyelik Girişi
İletişim
İletişim

İLETİŞİM

TEL1 
(0322) 214 04 02

GSM 2
(0532) 482 9301
İnfo@adanaguvenlikkamerasi.net
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar16.781716.8490
Euro17.520017.5902